Mikołajkowa Olimpijka klas I – III

Mikołajkowa Olimpijka klas I – III – 6 grudnia 2019 r.

6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Sokółce odbyły się XI Mikołajowe Międzyszkolne Zawody Sportowe. W zawodach wzięli udział najmłodsi uczniowie czterech szkół podstawowych gminy Sokółka. Drużyny klas I- III naszej szkoły spisały się znakomicie. Zawodnicy klas pierwszych, drugich i trzecich zajęli II miejsca. Uczestnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz słodkie upominki od organizatora i Burmistrza Sokółki, Ewy Kulikowskiej. W imieniu włodarza miasta upominki wręczyły panie Urszula Marchiel i Anna Żamojduk Sidor. Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy!
Uczniów do zawodów przygotowały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej wspomagane przez nauczycieli wychowania fizycznego p. Andrzeja Ignatowicza i p. Radosława Kacunela.