„Mikołaj Kopernik i Wszechświat czyli wszystko co w naszej Galaktyce”

„Mikołaj Kopernik i Wszechświat czyli wszystko co w naszej Galaktyce” 5 kwietnia 2017 r.

Na apelu 05.04.2017 r. zostały wręczone dyplomy i nagroda Powiatowego Konkursu Plastycznego „Mikołaj Kopernik i Wszechświat czyli wszystko co w naszej Galaktyce” organizowanego przez LO w Sokółce . Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu otwartym szkoły 21 marca. Nasze uczennice były w tym czasie na wycieczce, dlatego dzisiejszy apel był okazją, aby docenić ich starania. Na konkurs wpłynęło 57 prac. Oceniane były w 3 kategoriach, także „Gimnazjalista” i „Młodzik”. Z naszej szkoły wyróżniona została praca Kariny Miron z klasy I b gimnazjum (IV miejsce).
Organizatorzy nie tylko nagrodzili najlepsze prace, ale także docenili wysiłek wszystkich uczestników dyplomem, pamiątkowym drobiazgiem i czekoladką na osłodę.