Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wierszyki Ćwiczące Języki”

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wierszyki Ćwiczące Języki” – 16 marca 2018 r.

Dnia 16.03.2018 r. Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Sokółce już po raz drugi zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ph. Wierszyki Ćwiczące Języki. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I – III, objęci terapią logopedyczną, ze szkół podstawowych z rejonu działania poradni. Konkurs objął honorowym patronatem Starosta Sokólski Piotr Rećko, a nagrody ufundował Zarząd Powiatu Sokólskiego.
W tym roku do konkursu zgłosiło się aż 10 placówek z naszego powiatu (około 30 uczniów).
Naszą szkołę reprezentowali Małgosia Wierzbicka z klasy 1a SP i Kuba Fiedorowicz z klasy 3a SP.
Małgosia zajęła I miejsce w kategorii klas pierwszych prezentując wiersz pt. „Żuk” Jana Brzechwy. Kuba zaś recytował wiersz Katarzyny Szoplik „Chory Jerzy”.
Małgosiu i Kubo gratulujemy!!!!