Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł Króla Ortografii

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł Króla Ortografii – 25 kwietnia 2017 r.

W dniu 25 IV w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się XVII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł Króla Ortografii. W tym roku w piśmienniczych zmaganiach wzięło udział 66 uczniów z klas edukacji wczesnoszkolnej z dziewięciu szkół podstawowych miasta i gminy Sokółka. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: klasy drugie – Aleksandra Jóźwik, Magdalena Wiszowata, Weronika Dargiewicz, Amelia Kostrzewska klasy trzecie – Dominika Sołtan, Zuzanna Sawoń, Patrycja Pawłowska Nasze uczennice wypadły znakomicie, udowodniły, że potrafią bezbłędnie pisać i rywalizować z najlepszymi. Dominika Sołtan zajęła I miejsce, Zuzanna Sawoń III miejsce, zaś Patrycja Pawłowska otrzymała wyróżnienie. Dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce i na konkursach!