Międzyszkolny Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych

Międzyszkolny Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych – 16 stycznia 2020 r.

Dnia 16 stycznia uczennice naszej szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych pt. „Łączą nas Święta”, który odbył się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce. W festiwalu tym wystąpili uczniowie ze szkół naszego powiatu oraz młodzi przedstawiciele sokólskich parafii. Usłyszeliśmy 23 utwory w ich wykonaniu. Naszą szkołę reprezentowało pięć wokalistek:
Gabriela Rygasiewicz i Iga Krawiel zaśpiewały „W żłobie leży”,
Wiktoria Lisowska wykonała solo utwór „Christmas Time” i zagrała na gitarze klasycznej,
Zuzanna Uściłko wraz z Natalią Tołłoczko zaprezentowały utwór „Mistletoe”.
Do występu przygotowały p. Ewa Dębko i p. Katarzyna Chociej.