Mały koncert bożonarodzeniowy

Mały koncert bożonarodzeniowy

Dzieci z klas młodszych naszej szkoły wraz z wychowawczyniami przygotowały mały koncert bożonarodzeniowy. Złożyły się na niego najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, które w wykonaniu najmłodszych artystów zabrzmiały wyjątkowo uroczo i wzruszająco. Na uwagę zasługuje solowy występ Emila Lisa z klasy 2a, który zachwyca nie tylko talentem muzycznym, ale i też szczerą, dziecięcą interpretacją utworu. Dziewczynki z klas pierwszych z grupy tanecznej „Rytm” zaprezentowały się w przepięknym, nastrojowym tańcu do piosenki „Kołysanka dla Jezuska”. W występie wzięli też udział uczniowie uczęszczający na zajęcia zespołu muzycznego. Na zakończenie koncertu młodzież z Samorządu Uczniowskiego złożyła wszystkim serdecznie życzenia z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia.

zobacz nagranie: Koncert Bożonarodzeniowy