Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza

Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim – 13 grudnia 2014 r.

W dniu 13 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się XVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 113 zawodników z osiemnastu szkół miasta i gminy Sokółka. Nasza szkoła również wystawiła grupę swoich reprezentantów z klas I-VI, którzy mimo dużej konkurencji i wysokiego poziomu trudności wypadli bardzo dobrze. Oto, jak przedstawiają się wyniki artystycznych zmagań:
W kategorii klas I – II:
Antoni Piskurewicz – I miejsce
Oliwia Ignatowicz –  udział
W kategorii klas III – IV:
Antoni Chomutnik –  wyróżnienie
W kategorii klas V – VI:
Natalia Dzietczyk – wyróżnienie
Julia Budrewicz i Aleksandra Sokołowska – udział
Młodymi recytatorami w czasie konkursu opiekowały się panie Zofia Kowalczuk i Katarzyna Daszuta. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanego występu.