Konkurs plastyczny „Wkrótce Święta”

Konkurs plastyczny „Wkrótce Święta” – 21 grudnia 2021 r.

Dnia 21 grudnia 2021 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Wkrótce Święta”. Jest to przedsięwzięcie, które w naszej szkole wpisało się do kalendarza imprez i uroczystości. Uczniowie wykonali prace w domu w czasie wolnym od nauki i na zajęciach w świetlicy szkolnej. Na stronie internetowej szkoły można oglądać zdjęcia wykonanych prac. Oddają one nastrój nadchodzących świąt, zachwycają pomysłowością i techniką wykonania.
Wszyscy autorzy prac otrzymali pozytywne uwagi w dzienniku elektronicznym. Po powrocie do szkoły z nauczania zdalnego zostaną wręczone dyplomy i nagrody. Gratulujemy!
Lista laureatów:
I miejsce:
Antoni Klim I b, Julia Normantowicz I b, Ksawier Kamola I b, Stanisława Primak II a, Iga Gardziejczyk II b, Wiktoria Kiejko II b, Oliwier Karawaj III a, Bartosz Leosz IV a, Szymon Maliszewski VI a, Natalia Białobłocka VIII a.
II miejsce:
Lena Gasperczyk I a, Karolina Szomko I b, Magdalen Radulska II a, Magda Borowik III a.
III miejsce:
Aurelia Babynko I a, Antoni Czaplejewicz I a, Amelia Rygasiewicz III b, Marta Tur VIII a, Cezary Kawryga VIII a.

zobacz galerię:  Wkrótce Święta