Konkurs Plastyczny „Wkrótce Święta”

Konkurs Plastyczny „Wkrótce Święta” – 16 grudnia 2019 r.

Konkurs plastyczny „Wkrótce Święta” w naszej szkole wpisał się do kalendarza szkolnych imprez i uroczystości. W tym roku do wspólnego malowania zaprosiliśmy uczniów z kl. I-VIII. Wszystkie prace, niezależnie od przyznanego miejsca są wyjątkowe, pełne dziecięcej fantazji i zaangażowania, oddają nastrój nadchodzących świąt. Uczestnicy konkursu udowodnili, że znają tradycje i zwyczaje świąteczne, potrafią artystycznie je interpretować, stosując różnorodne techniki plastyczne. Na serdeczne podziękowanie z naszej strony zasługuje kierownik sklepu Lewiatan Pani Edyta Bondaryk za zasponsorowanie wszystkim uczestnikom konkursu słodkich upominków. W skład komisji oceniającej prace wchodzili nauczyciele świetlicy, edukacji wczesnoszkolnej, pedagog szkolny. Komisji przewodniczyła dyrektor szkoły pani Anna Andrzejewska wraz z wicedyrektor panią Katarzyną Chociej. Nagrodzono i wyróżniono 37 prac. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie. Gratulujemy!
Laureaci konkursu w poszczególnych kategoriach wiekowych:
Klasa I a
I miejsce: Amelia Januszkiewicz, Aleksandra Bałakier, II miejsce: Milena Piotrowska, Julia Normantowicz, Magdalena Borowik, Aleksander Jusza, III miejsce: Nicola Szuszkiewicz wyróżnienia:Oliwier Karawaj, Matvei Hyrnets.
Klasa I b
I miejsce: Oliwia Bogusławska, II miejsce: Dorota Rygasiewicz, Krystian Korzon.
Klasa II a
II miejsce: Kajetan Lubecki, III miejsce: Julia Supronik, wyróżnienie: Sebastian Steckiewicz.
Klasa II b
I miejsce: Karolina Olechno, Adam Klim, II miejsce: Zofia Kozłowska, Gabriela Rygasiewicz, wyróżnienie: Natalia Kuklicz.
Klasa III a
I miejsce: Emilia Szomko, Zuzanna Jelska, Amelia Normantowicz, miejsce II: Paulina Mojżyk, Małgorzata Wierzbicka, III miejsce: Zuzanna Domin, Sylwia Konik, wyróżnienie: Ksawery Łapicz.
Klasy IV-VI
I miejsce: Iga Krawiel kl. V a, Aleksandra Jóźwik kl. V a, Zuzanna Rećko kl. V a, Natalia Białobłocka kl. VI a, Aniela Ignatowicz kl. VI b,
II miejsce: Szymon Maliszewski kl. IV a, Ernest Brzosko kl. V a, Aleksandra Korzon kl. V b, wyróżnienie: Maja Szydłowska.