Konkurs Pięknego Pisania o tytuł „Mistrza Kaligrafii”

IV Międzyszkolny Konkurs Pięknego Pisania – 19 marca 2015 r.

W dniu 19 marca w ZSI odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Pięknego Pisania o tytuł „Mistrza Kaligrafii”. Brali w nim udział uczniowie klas drugich edukacji wczesnoszkolnej ze wszystkich szkół podstawowych miasta i gminy Sokółka. Zadanie uczestników polegało na przepisaniu tekstu zgodnie z zasadami kaligrafii. Komisja oceniając uwzględniała bezbłędność zapisu, prawidłowe łączenia liter, brak poprawek i skreśleń. Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Piskurewicz, który został Mistrzem Kaligrafii, Karolina Zalewska, która otrzymała wyróżnienie oraz Natalia Tołłoczko, która tak jak jej koledzy udowodniła, że potrafi pięknie pisać. Wszystkim serdecznie gratulujemy przyjęcia do Klubu Kaligrafii.