Klasa II a – szkoła podstawowa 2014/2015

Bierzemy udział w akcji  „Jedz zdrowo i kolorowo” – 23 marca 2015 r.

IV Międzyszkolny Konkurs Pięknego Pisania o tytuł „Mistrza Kaligrafii” 19 marca 2015 r.

Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Piskurewicz, który został Mistrzem Kaligrafii, Karolina Zalewska, która otrzymała wyróżnienie oraz Natalia Tołłoczko, która tak jak jej koledzy udowodniła, że potrafi pięknie pisać. Wszystkim serdecznie gratulujemy przyjęcia do Klubu Kaligrafii.

Przypominamy zasady zdrowego odżywiania

Na zajęciach przypomnieliśmy jak należy się odżywiać, by dopisywało nam zdrowie. Układaliśmy produkty w piramidzie zdrowia. Zjedliśmy,  przygotowane w domu według poznanych przepisów, zdrowe surówki i kanapki.

Walentynki – 13 lutego 2015 r.

O to, by każde dziecko otrzymało walentynkowe serduszko zadbali Rodzice z Rady Rodziców.

Tłusty czwartek – 12 lutego 2015 r.

Udział w konkursie plastycznym „Wkrótce Święta”

Sukces w konkursie odniosła Beatka Kozłowska. Zajęła I miejsce.

Udział w konkursie recytatorskim

W dniu 13 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się XVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza. Naszą klase reprezentowali Oliwia Ignatowicz i Antoś Piskurewicz, który zajął I miejsce.

Mikołajki – 5 grudnia 2014 r.

Mikołajkowe niespodzianki przygotowała Rada Rodziców.

Olimpijka Sportowa – 5 grudnia 2014 r.

Nasza klasowa drużyna okazała się najlepsza spośród sześciu startujących drużyn. Zawodnikom gratulujemy.

Andrzejki – 27 listopada 2014 r.

Uczniowie klas młodszych spotkali się w świetlicy szkolnej, aby porozmawiać o tradycji andrzejkowej, wylosować wróżby, pobawić się i miło spędzić czas. Rada Rodziców sprawiła niespodziankę przygotowując słodki poczęstunek.

Dzień Zdrowego Śniadania – 7 listopada 2014 r.