Klasa I a – szkoła podstawowa 2013/2014

Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Czytania ze Zrozumienie

W konkursie brały udział Natalia Tołłoczko i Iga Kuklicz. Obie spisały się na medal. Natalia zajęła I miejsce, zaś Iga II. Gratulujemy!

Poznajemy czasopismo „Świerszczyk”

Bawimy  się  na   europejskim  pikniku,  podziwiamy obrazy i zwiedzamy Muzeum Ziemi Sokólskiej – 8 maja 2014 r.

Sukces na Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym – 9 kwietnia 2014 r.

Uczniowie  naszej klasy Iga Kuklicz i Antoś Piskurewicz zajęli III miejsce. Gratulujemy pięknego udziału w konkursie i godnego reprezentowania naszej szkoły!

Powitanie wiosny – 21 marca 2014 r.

Dzień rozpoczęliśmy od wiosennego śniadania „na trawie”. Następnie pożegnaliśmy zimę, po powrocie do szkoły bawiliśmy się wesoło.

Sukces na Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym

Na konkursie naszą klasę reprezentowali:
Antoni Piskurewicz, Iga Kuklicz, Iga Miron, Natalia Tołłoczko
Nasi przedstawiciele wypadli bardzo dobrze, pokazali, że Królowa Nauk, jaką jest bez wątpienia matematyka, nie jest aż taka straszna.  I miejsce zajęła Iga Kuklicz, wyróżnienia zdobyły Iga Miron i Natalia Tołłoczko.  Wszyscy uczestnicy turnieju oprócz dyplomów otrzymali też drobne upominki.

Mikołajki 6 grudnia 2013 r.

Bierzemy udział w programie „Owoce w szkole”.

Jak dbać o zęby? – spotkanie z lekarzem dentystą Adamem Stefanowiczem – 28 października 2013 r.

Z wizytą w przedszkolu – 28 października 2013 r.

Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej – 24 października 2013 r.

Wykonujemy taniec podczas akademii z okazji Dnia Nauczyciela.