Klasa druga u fryzjera

Klasa II a ma nowe fryzury – 30 maja 2014 r.

Uczniowie klasy II a zostali zaproszeni do ZSZ im. Orzeszkowej, przez uczennice klasy o profilu fryzjerskim. Miłą okazją do tego spotkania był zbliżający się Dzień Dziecka, bo wykonanie fryzur to taki nietypowy prezent od starszych koleżanek. Wizytą najbardziej przejęte były dziewczynki, które długo naradzały się, jakie uczesanie wybrać, by wyglądać ładnie i modnie. Efekt końcowy w postaci loków, różnego rodzajów upięć, koczków i warkoczy, był naprawdę imponujący. Ale i dla chłopców, nawet tych krótko ostrzyżonych, nie zabrakło pomysłów w stylu irokeza, eleganta czy Jamesa Deana. Dzieciom tak spodobało się w salonie fryzjerskim, że chętnie przyjdą jeszcze raz, zwłaszcza, że dziewczęta zaplanowały pasemka (oczywiście zmywalne), a chłopcy przebąkiwali coś o czasowej zmianie koloru. Najważniejsza była jednak dobra zabawa oraz poznanie tajników zawodu fryzjera.