Kiermasz ciast pod hasłem – Zwierzęta kochamy, więc im pomagamy

Kiermasz ciast pod hasłem – Zwierzęta kochamy, więc im pomagamy – 25 października 2019 r.
25 października 2019 r. odbył się w naszej szkole kiermasz ciast pod hasłem – „Zwierzęta kochamy, więc im pomagamy”. Dochód ze sprzedaży słodkości zostanie przeznaczony na zakup specjalistycznej karmy oraz środków odrobaczających dla podopiecznych sokólskiego Schroniska dla zwierząt.
Społeczność naszej szkoły jak zwykle nie zawiodła. Pobiliśmy ubiegłoroczny rekord. Zebraliśmy kwotę 2200 zł!!! Szczególne podziękowania należą się wspaniałym Rodzicom naszych uczniów, którzy tak licznie zaangażowali się w akcję piekąc ciasta, babeczki i inne pyszne słodkości. Mogliśmy pobić dotychczasowy rekord, gdyż nie zawiedli też uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły, którzy chętnie kupowali ciasta, by pomóc zwierzętom.
Do końca października trwała również zbiórka tekstyliów, zabawek i karmy, które w najbliższym czasie zostaną przekazane do schroniska.
Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję, serdeczne podziękowania składają organizatorzy: Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski.