Kiermasz ciast na schronisko dla zwierząt w Sokółce

Kiermasz ciast na schronisko w Sokółce – 12 marca 2014 r.

Dnia 12 marca 2014 r. Szkolne Koło Wolontariatu pod opieką p. Moniki Klim i p. Małgorzaty Chociej zorganizowały kiermasz ciast, którego celem było zebranie jak największej ilości pieniędzy na leczenie psów z sokólskiego schroniska. Ciasta piekli uczniowie klas gimnazjalnych należący do Szkolnego Koła Wolontariatu oraz opiekunowie.
Rezultat przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu dwóch godzin lekcyjnych i przerw udało nam się sprzedać wszystkie wypieki. Wspomogli nas w tym uczniowie naszej szkoły oraz wszyscy pracownicy.
Udało nam się zebrać kwotę – 536 złotych, która w całości zostanie przekazana na leczenie piesków z sokólskiego schroniska.
Uważamy, że akcja była bardzo udana i dlatego zamierzamy ją powtórzyć po świętach wielkanocnych, gdyż potrzeby schroniska są ogromne.

Podziękowanie dla szkoły i uczniów.

schronisko1