Jestem EKO i LOGICZNY

Jestem EKO i LOGICZNY – 30 kwietnia 2015 r.

Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi, zorganizowany pod hasłem „Jestem eko i logiczny”. Młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum pod okiem pań Jolanty Steckiewicz i Joanny Chłus przygotowała z tej okazji występ. Najpierw widzowie obejrzeli scenki dramowe, przybliżające temat segregacji odpadów oraz skutki zanieczyszczania środowiska naturalnego. Piosenki w wykonaniu młodych artystów nie tylko uatrakcyjniły spotkanie, ale też sprawiły, że zagadnienia ochrony przyrody stały się łatwiejsze do zrozumienia i zapamiętania. Następnie rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Ekologia w moim domu” oraz konkurs na najciekawszy strój z materiałów wtórnych. W komisji zasiadły: pani dyrektor Maria Zauliczna oraz panie Monika Klim i Ewa Dębko. Nagrody ufundował Burmistrz Sokółki.