Jasełka szkolne

W dniu 20 grudnia w ZSO odbyły się szkolne jasełka. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie oraz ich rodzice. Gośćmi specjalnymi byli emerytowani dyrektorzy, pan Stanisław Omachel i pan Kazimierz Taudul, ksiądz dziekan Józef Kuczyński oraz skarbnik Rady Rodziców, pan Jerzy Awdziej.

Uczniowie pod okiem nauczycielki katechezy, pani Małgorzaty Jankiewicz,  przedstawili sztukę o Bożym Narodzeniu,  która łączyła tradycję z nowoczesnością. W przygotowaniu dekoracji pomagały p. Małgorzata Chociej i p. Monika Klim. Inscenizacja bardzo się spodobała zarówno zaproszonym gościom, jak i społeczności szkolnej. Nie zabrakło też łamania się opłatkiem oraz wspólnego kolędowania. Po przedstawieniu rozstrzygnięto konkurs na szopkę betlejemską. Nagrodzono prace następujących uczniów: I miejsce Agnieszka Chłus kl II a i Antoni Piskurewicz kl I a, II miejsce Rafał Sitko kl III a, III miejsce Małgorzata Krokos kl VI a, wyróżnienie Anna Sadowska kl I a oraz Jakub Trochim i Mateusz Sołtan kl V a.