Jasełka szkolne 2022 r.

Jasełka szkolne – 22 grudnia 2022 r.

W dniu 22 grudnia w naszej szkole odbyły się jasełka. Na uroczystość przybyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz gość specjalny- proboszcz Parafii Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa ksiądz Bogusław Urban. Ten przepiękny spektakl opowiadający historię narodzenia Jezusa wprowadził wszystkich w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Inscenizację przygotowała pani Małgorzata Zieziula wraz z uczniami klasy VIIIa. Dziewczynki z klas drugich i trzecich zaprezentowały taniec do pastorałki „Kolęda dla Jezuska”. Były też świąteczne życzenia, łamanie się opłatkiem i śpiewanie kolęd. Jasełka to doskonała okazja do podsumowania konkursów. Nagrodzono uczniów biorących udział w konkursie na projekt bombki oraz bożonarodzeniową pocztówkę. Na nadchodzące Boże Narodzenie życzymy wszystkim:

Wiary, która może przenosić góry,
Nadziei, która nigdy nie zgaśnie,
Miłości, która jest światłem życia.
Niech narodziny Chrystusa zwiastują dobrą nowinę!
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA: Jasełka 2022

ZOBACZ : Taniec dla Jezuska