IV Międzynarodowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

IV Międzynarodowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej – 30 maja 2017 r.

Dnia 30.05.2017 r. uczniowie naszego Gimnazjum Julia Borowska i Mateusz Zalewski wzięli udział w IV Międzynarodowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej organizowanym przez Zespół Szkół w Dąbrowie Białostockiej. Konkurs adresowany jest do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych powiatu sokólskiego, szkół gimnazjalnych powiatu sokólskiego i augustowskiego oraz młodzieży ze szkół zaprzyjaźnionych na Litwie i Białorusi. W tym roku naszym uczniom nie udało się zająć miejsca na podium, ale występy były zaliczone do bardzo udanych i podobały się publiczności, bo oba otrzymały ogromne brawa. Dziękujemy Julii i Mateuszowi za poświęcony czas na przygotowanie się do występów i zachęcamy, aby nadal tak chętnie rozwijali swoje talenty muzyczne.