Indywidualne biegi przełajowe

Indywidualne biegi przełajowe – Mistrzostwa grupy Północnej – 08 października 2014r.

Na leśnych trasach biegowych w Augustowie, przy ładnej, słonecznej pogodzie odbyły się 8 października tegoroczne Mistrzostwa Grupy Północnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Możliwość startu w w/w zawodach wywalczyli następujący uczniowie naszej szkoły:
– szkoła podstawowa
Agnieszka Ancypo, Dariusz Krokos, Jakub Uściłko, Szymon Krokos, Daniel Maksimczyk.
gimnazjum
Martyna Safarowicz, Justyna Trochim, Katarzyna Rochalska, Michał Gojko, Jan Awdziej, Łukasz Pietrasz.
W zawodach uczestniczyło 147 zawodniczek i 149 zawodników z czterdziestu dwóch szkół podstawowych oraz 163 zawodniczek i 152 zawodników z gimnazjów powiatów: augustowskiego, sejneńskiego, sokólskiego, suwalskiego. Piętnastu najlepszych z każdego biegu uzyskało awans do finału wojewódzkiego.

Z naszej szkoły awans uzyskała Agnieszka Ancypo oraz Dariusz Krokos.