III Powiatowy Festiwal Pieśni i Poezji Patriotycznej

Udział w III Powiatowym Festiwalu Pieśni i Poezji Patriotycznej – 12 kwietnia 2018 r. 

Uczennice naszej szkoły w dn. 12.04.2018r. wzięły udział w III Powiatowym Festiwalu Pieśni i Poezji Patriotycznej. Wykazały się ogromną wrażliwością oraz znajomością tekstów o tematyce patriotycznej. Uczennica klasy Va – Karolina Zalewska pięknie zaśpiewała piosenkę pt. ,,Niepodległość” wraz z towarzyszącą jej koleżanką Oliwią Ignatowicz. Natomiast uczennice klasy III a gimnazjum wzruszyły słuchaczy recytacją wierszy – Karolina Borowska tekst pt.,, Polska” Antoniego Słonimskiego, Gabriela Kucharewicz ,,Polsko ,nie jesteś Ty już niewolnicą” Leopolda Staffa. Publiczność nagrodziła występ gromkimi brawami.
Uczennice przygotowały panie Dorota Zalewska i Katarzyna Daszuta.