I miejsce w województwie – „Projekt z ZUS”

I miejsce w województwie – „Projekt z ZUS”

Uczennice klasy VII a – Weronika Dargiewicz, Aleksandra Jóźwik, Zuzanna Rećko i Martyna Sawicka pod kierunkiem p. Doroty Zalewskiej osiągnęły sukces i zajęły I miejsce wojewódzkim etapie konkursu ,,Projekt z ZUS”. Uczennice wykonały piękny plakat przybliżający podstawowe informacje o systemie ubezpieczeń społecznych i ich znaczeniu w życiu każdego człowieka. Laureatki otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe z rąk pani Moniki Michałowskiej, koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji oraz pani Katarzyny Kieda-Tolko, kierownik inspektoratu w Sokółce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Klasy siódme naszej szkoły wzięły udział w projekcie popularyzującym wiedzę z zakresu ubezpieczeń społecznych. Tematyka została poruszona na zajęciach doradztwa zawodowego, szkolenie przeprowadziła także koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji.