I Międzynarodowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Udział w  I Międzynarodowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej – 2 maja 2014 r. 

Dnia 2 maja dwie uczennice z naszej szkoły – Martyna Kułak oraz Gabriela Fiedorec – wzięły udział w I Międzynarodowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej organizowanym w Dąbrowie Białostockiej. Do konkursu przystąpiło 33 uczestników ze szkół gimnazjalnych oraz średnich z powiatu sokólskiego i augustowskiego a także uczniowie ze szkół na Litwie (Kalwaria) i Białorusi (Mołodeczno). Wykonawcy prezentowali znane utwory muzyczne na scenie kina „Lotos”. Martyna zaśpiewała utwór Beyonce „Ave Maria” natomiast Gabrysia wystąpiła z piosenką „Somebody” (Bonnie Mckee). Wśród juru zasiedli muzycy m.in. p. Jerzy Tomzik oraz językowcy a także goście zza granicy (Armenia). Dziewczynom gratulujemy występów oraz życzymy dalszych sukcesów.