Eliminacje powiatowe IV Turnieju Orlika

Eliminacje powiatowe IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – 12 września 2013 r.
12 września na boisku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sokółce odbyły się eliminacje powiatowe IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.
Młodzi piłkarze rywalizowali w dwóch grupach: z rocznika 2000 i młodszych oraz z 2002 i młodszych. W sumie dziesięć drużyn: z Sokółki i z Kuźnicy. Zwycięzcy z obu grup uzyskali awans do eliminacji wojewódzkich. Wszystkie mecze miały bardzo wysoki poziom i trzymały w napięciu do ostatniego gwiazdka, nie brakowało ładnych akcji i bramek. Młodzi piłkarze mogli liczyć na słodki poczęstunek w przerwach meczu. Dobrych humorów nie popsuł zawodnikom nawet deszcz, który co jakiś czas przechodził nad Sokółką.
W grupie z rocznika 2000 i młodszych III miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły:
Jakub Sawicki
Patryk Niedźwiecki
Filip Bakun
Piotr Witulski
Piotr Jacewicz
Sebastian Krempa
Kamil Maksimczyk
Marek Borkowski
Krystian Laszuk
Jakub Steckiewicz

W grupie 2002 i młodszych I miejsce (awansując do eliminacji wojewódzkich) zajęła reprezentacja naszej szkoły: