Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – 18 lutego 2016 r.

18 lutego 2016 r. w Gimnazjum nr 1 w Sokółce odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej p.h. „Młodzież zapobiega pożarom”. W konkursie gminnym wzięło udział 29 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test składający się z 20 pytań. Naszą szkołę reprezentowaly uczennice Gimnazjum Gabriela Rabiczko i Gabriela Poczobutt Odlanicka oraz Hubert Taudul.

3 miejsce, w kategorii Gimnazjum, zajęła Gabriela Rabiczko, która weźmie udział w eliminacjach powiatowych konkursu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Uczennice do konkursu przygotowała p. Katarzyna Chociej.