Dzień Mamy, Dzień Taty…

Dzień Mamy, Dzień Taty… – 26 maja 2021 r.

Maj to nie tylko ciepłe, słoneczne dni i kwitnące pola i łąki. Maj to również miesiąc, w którym jest jedno z najpiękniejszych świąt –  Dzień Mamy, który przypada 26 maja. W tym roku sytuacja epidemiczna znowu nie pozwoliła przygotować nam tego dnia w sposób uroczysty i zaprosić naszych rodziców na klasowe obchody Dnia Rodziny. Dlatego też uczniowie klas l-lll włożyli całe swoje serduszka w przygotowanie laurek, portretów i innych drobnych upominków. Uczyły się piosenek, które następnie zaśpiewają w domu swoim rodzicom. Uczniowie klasy ll b wraz z wychowawczynią Panią Anną Bajeńską nagrali utwór, którą dedykują wszystkim rodzicom uczniów naszej szkoły, życząc im wiele radości i uśmiechów każdego dnia.

https://drive.google.com/file/d/1auSLc-9nrN6SLuP9aHEZdKPZD0ysdj3B/view?usp=sharing