Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej – 11 października 2019 r.

11 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Na sali gimnastycznej zebrali się nauczyciele, uczniowie, pracownicy administracyjni szkoły oraz rodzice. Gościem specjalnym była przewodnicząca Rady Rodziców pani Izabela Parchanowicz. Swoją obecnością zaszczycił  nas emerytowany nauczyciel pan Stanisław Mitrosz. Montaż słowno-muzyczny przygotowała pani Anna Tokarzewska z uczniami klas IV – VIII. Wystąpił też zespół muzyczny prowadzony przez panią Ewę Dębko. W solowych występach zaprezentowały się uczennice Oliwia Inatowicz, Natalia Tołłoczko, Natalia Białobłocka. Wiersze i piosenki młodych wykonawców podkreślały znaczenie edukacji oraz pracy pedagogów i jednocześnie stanowiły piękny ukłon dla tych, którzy na co dzień wkładają niemały trud w proces nauki i wychowania. To święto jest też okazją do nagrodzenia wyróżniających się nauczycieli. Nagrody Burmistrza Sokółki otrzymali Dorota Zalewska i Zofia Kowalczuk. Nagrodę Dyrektora szkoły wręczono Marii Zaulicznej, Jolancie Paruk, Andrzejowi Ignatowiczowi, Ewie Harasimowicz, Małgorzacie Chociej, Barbarze Chancewicz, Alinie Jakimiec, Dorocie Kamińskiej i Reginie Sawickiej. miła niespodzianke przygotował samorzad uczniowski czestujac wszystkich nauczycieli domowymi paczkami