Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej – 13 października 2017 r.

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Przybyło na nią wielu gości: p. Marta Półtorzycka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy w Sokółce, ks. Bogusław Urban, emerytowani nauczyciele – pani Krystyna Czołpińska i pan Stanisław Mitrosz, przewodnicząca Rady Rodziców pani Izabela Parchanowicz, rodzice, pracownicy szkoły, nauczyciele i społeczność uczniowska. Pani Katarzyna Daszuta i jej podopieczni z klasy siódmej przygotowali zabawne, pełne humoru nowoczesne interpretacje utworów literackich i bajek. Salwy śmiechu i gromkie brawa są najlepszym dowodem na to, jak bardzo scenki przypadły do gustu widowni. Piosenki w wykonaniu Zespołu Muzycznego, prowadzonego przez panią Ewę Dębko były pięknym uzupełnieniem dzisiejszej uroczystości. Święto Edukacji to okazja do nagrodzenia nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi za ich trud i pracę. W tym roku Nagroda Dyrektora ZSO została przyznana nauczycielom: Teresie Barbarze Borowskiej, Katarzynie Daszuta, Katarzynie Chociej, Dorocie Kamińskiej, Monice Klim, Elżbiecie Król, Jolancie Steckiewicz, Danucie Szczesiul, Jarosławowi Raczkowskiemu, Zofii Kowalczuk. Nagrodę Burmistrza otrzymały panie Maria Zauliczna, Barbara Chancewicz, Jolanta Paruk i Beata Ejsmont.