Dzień Dziecka 2022

Dzień Dziecka – 1 czerwca 2022 r.

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. To jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku, bardzo wyczekiwane nie tylko przez najmłodsze, ale i te starsze dzieci. Ten dzień w naszej szkole również upłynął w wyjątkowej atmosferze. Zamiast tradycyjnych lekcji uczniowie klas I-III uczestniczyli w zajęciach o charakterze rekreacyjnym. Z powodu złej pogody i deszczowej aury pikniki odbyły się na kocykach w klasach. Dzieci grały w gry, kalambury, rysowały, bawiły się ulubionymi zabawkami, tańczyły, oglądały filmy, budowały namioty z kocyków. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i niespodzianek od Rady Rodziców. Klasa IIb była na warsztatach kulinarnych związanych z robieniem pizzy. Klasy czwarte, piąta i szósta urządziły mini zawody sportowe. Mimo deszczu i chłodu to był bardzo miły i radosny dzień.