Dzień Dziecka

Dzień Dziecka – 1 czerwca 2017 r.

Uczniowie z naszej szkoły – zarówno młodsi, jak i starsi – potrafią nie tylko pracować, uczyć się i ćwiczyć, ale także dobrze się bawić. Najlepszym tego dowodem są obchody Dnia Dziecka, w czasie których wszyscy mają atrakcje adekwatne do swego wieku i zainteresowań. Dyrekcja i nauczyciele ZSO zadbali o to, by ten szczególny dzień obfitował w wiele wydarzeń i miłych niespodzianek. Niestety, deszczowa aura unieruchomiła wszystkich w budynku szkoły, ale jak się okazało piknik w salach też miał swoje zalety. Dzieci z klas I-III rozłożyły swoje kocyki na korytarzu i w klasopracowniach, układając ulubione zabawki, gry i słodkie przekąski. W sali konferencyjnej przygotowano projekcję filmową, po której zaproszono wszystkich na lody. W tym czasie starsi uczniowie rozgrywali mecze i brali udział w zawodach sportowych. Oprócz tego można było posłuchać muzyki, skorzystać z pogaduszkowych kącików i cieszyć się możliwością swobodnego poruszania się po szkole.Odważni, mimo niesprzyjającej pogody wyruszyli na rajd rowerowy i ognisko.