Dyskoteka klas IV – VI

28 października odbyła się dyskoteka dla uczniów szkoły podstawowej klas IV-VI. Motywem przewodnim zabawy było Halloween. Samorząd uczniowski wraz z nauczycielami języków obcych zachęcał uczniów do poznawania kultury i zwyczajów innych krajów. Halloween – to chyba najbardziej rozpoznawalne i najchętniej obchodzone święto krajów anglojęzycznych. Każdy z uczestników miał za zadanie przyjść na zabawę w przebraniu i jeżeli znał „halloweenowe” hasło:”cukierek albo psikus” (w j. ang.: trick or treat) otrzymywał słodycze. Najciekawsze przebrania nagrodzono drobnymi upominkami: Reszuta Oliwia z kl. IV, Agnieszka Chłus z kl. V, Justyna Masłowska z kl. IV oraz Aleksandra Kurza z kl. IV. Klasa czwarta miała wreszcie okazję by poznać starszych kolegów oraz udowodnić, że potrafią razem świetnie się bawić.