Drużynowe biegi przełajowe

Drużynowe biegi przełajowe – 28 października 2016 r.
Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych to cykliczna impreza sportowa, w której udział biorą dzieci i młodzież ze szkół w powiecie sokólskim. Uczestnicy rywalizowali o zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. Były to również eliminacje do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się na wiosnę w Augustowie. W zawodach uczestniczyło ponad 500 młodych sportowców.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Szkoła Podstawowa:
1. Jadwiga Kułak kl IV
2. Zuzanna Uściłko kl IV
3. Alan Woronowicz kl IV
4. Wiktor Bakun kl IV
5. Michał Bałakier kl IV
6. Kacper Trochim kl IV
7. Brajan Ignatowicz kl V
8. Piotr Struczewski kl V
9. Natalia Makuła kl VI
10. Julia Sadowska kl VI
11. Karolina Kurza kl VI
12. Dominika Leosz kl VI
13. Dariusz Krokos kl VI
14. Dawid Żygieło kl VI
Gimnazjum:
1. Monika Płońska kl I
2. Kamila Rećko kl I
3. Weronika Lingo kl I
4. Jakub Uściłko kl I
5. Patryk Paszko kl I
6. Kamila Borys kl II
7. Natalia Fiedorec kl II
8. Szymon Krokos kl II
9. Andrzej Rochalski kl II
10. Łukasz Waleszczyk kl II
11. Jakub Rećko kl II
12. Aleksandra Rećko kl III
13. Radosław Kucharewicz kl II
Do kolejnego etapu (półfinał wojewódzki) awansowało 15 najszybszych uczennic i uczniów w każdej kategorii wiekowej. Naszą szkołę w półfinale wojewódzkim w Augustowie reprezentować będą Piotr Struczewski i Dawid Żygieło.