Drużynowe biegi przełajowe

Drużynowe biegi przełajowe – 28 marca 2018 r.
Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych to cykliczna impreza sportowa, w której udział biorą dzieci i młodzież ze szkół w powiecie sokólskim. Uczestnicy rywalizowali o zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. Były to również eliminacje do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w Augustowie. W zawodach uczestniczyło ponad 500 młodych sportowców.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Szkoła Podstawowa:
Kl. 4
1. Kisiel Kacper
2. Kuklicz Olaf
3. Kułak Rafał
4. Witulski Adam
Kl. 5
1. Ignatowicz Oliwia
2. Leosz Weronika
3. Bakun Wiktor
4. Bałakier Michał
5. Trochim Kacper
6. Woronowicz Alan
Kl.6
1. Kurza Aleksandra
2. Miejłuk Julia
3. Struczewski Piotr
4. Poczobutt Odlanicki Cezary
5. Dzienisowicz Karol
6. Piskurewicz Dawid
Kl.7
1. Leosz Dominika
2. Makuła Natalia
3. Sadowska Julia
4. Taudul Julia
5. Rowiński Daniel
6. Struczewski Radosław
7. Żygieło Dawid
Kl II gimn
1. Kamila Rećko
2. Uściłko Jakub
3. Leosz Damian
4. Dowgiert Szymon
5. Dulewicz Łukasz
Kl.IIIgimn
1. Borys Kamila
2. Szomko Monika
3. Krokos Szymon
4. Waleszczyk Łukasz
5. Paszko Kamil
Do kolejnego etapu (półfinał wojewódzki) awansowało 6 najszybszych uczennic i uczniów w każdej kategorii wiekowej. Najszybszy w swojej kategorii był Kacper Trochim i Dawid Żygieło, świetnie również pobiegła Weronika Leosz zajmując IV miejsce i właśnie ta trójka uczniów reprezentować będzienaszą szkołę w półfinale wojewódzkim w Augustowie.