Bal karnawałowy 2022

Bal karnawałowy 2022 20 stycznia 2022 r.

20 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów z klas I-III. To długo wyczekiwana uroczystość i atrakcja bardzo lubiana przez wszystkie dzieci. W tym dniu na szkolnych korytarzach pojawiły się barwne postaci- wróżki, królewny, piękne damy, motylki, żołnierze, strażacy, kowboje, piłkarze, piraci…- aż trudno wszystkich wymienić. Chłopcy i dziewczynki bawili się klasami, w specjalnie przygotowanej i udekorowanej sali. Przez cały dzień rozbrzmiewała wesoła muzyka, a radosnym pląsom i wspólnym śpiewom zdawało się, że nie ma końca. Bal umożliwił dzieciom i wychowawczyniom spędzenie czasu w miłej atmosferze, kolorowo, radośnie, wśród niesamowitych dźwięków, z dala od codziennych trosk i kłopotów. Na koniec wspólnej zabawy odbył się słodki poczęstunek w klasach. To był bardzo miły i niezwykle udany dzień.

 ZOBACZ ZDJĘCIA: Bal Karnawałowy