Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa – 22 stycznia 2015 r.

Styczeń jest tradycyjnie miesiącem choinkowo – karnawałowych zabaw, na które zawsze z niecierpliwością oczekują wszystkie dzieci. W ZSO ta wspaniała uroczystość adresowana do uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej, odbyła się w ubiegły czwartek. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, na której królowały postaci z bajek, bohaterowie filmów, idole sportu, modelki oraz małe elegantki. W zabawie prowadzonej przez panie didżejki ze szkoły tańca TanMuz nie zabrakło znanych i lubianych dyskotekowych przebojów oraz hitów z radia. Animatorki urozmaicały też pląsy licznymi konkursami, które w wesołej i przyjemnej atmosferze wypadały wspaniale. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek oraz okazję do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety, radosna zabawa musiała się w końcu skończyć. Panie DJ-ki żegnając się podziękowały za wspólną zabawę, piękne stroje, wspaniałe humory i życzyły dzieciom udanych ferii, które już wkrótce się rozpoczną.