Wycieczka do Studia Miniatur Filmowych w Warszawie

Wycieczka do Studia Miniatur Filmowych w Warszawie – 9 maja 2019 r.

W dniu 9 maja 2019 r. w ramach projektu „Nowa jakość edukacji …” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego odbyła się wycieczka do Studia Miniatur Filmowych w Warszawie, której uczestnikami byli uczniowie uczęszczających na zajęcia dodatkowe pn. „Młodzieżowe Studia Filmowe – zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-informatyczne”, „English on the stage – koło zainteresowań z języka angielskiego”, „Ja iz Polszy a ty? – koło zainteresowań z języka rosyjskiego” Studio Miniatur Filmowych jest jednym z najstarszych i najważniejszych polskich wytwórni filmowych. Uczniowie poznali jego historię, próbowali swoich sił jako aktorzy, odgrywając krótkie scenki. Zwiedzili również Park Wilanowski w Warszawie.