Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 – 24 czerwca 2016 r.

W dniu 24 czerwca uroczystością na placu szkolnym zakończyliśmy pełen wydarzeń, emocji i sukcesów rok szkolny. Na uroczystość przybyli uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji. Gośćmi specjalnymi byli: z ramienia pani burmistrz Urszula Marchiel, przewodnicząca Rady Rodziców pani Izabela Parchanowicz i sekretarz Joanna Normantowicz. Podsumowania całorocznej pracy dokonała pani dyrektor Anna Andrzejewska. W swoim przemówieniu podkreśliła, że był to rok wypełniony pracą, nauką, ciekawymi inicjatywami, pełen sukcesów oraz różnorodnych atrakcji. Dowodem na wspaniałą postawę uczniów są tytuły laureatów i finalistów okręgowym i wojewódzkich konkursów przedmiotowych, liczne świadectwa z wyróżnieniem za wysoką średnią ocen oraz dyplomy za sukcesy w szachach. W szkole ważna jest nie tylko nauka, dlatego też jak co roku przyznano nagrody dla społeczników. Nagroda szczególna – Oskar za całokształt osiągnięć, powędrował do rąk Agnieszki Ancypo i Julii Borowskiej. Miłym akcentem było wręczenie podziękowania, które pani burmistrz Sokółki przekazała pani Jolancie Paruk za koordynowanie Gminnego Konkursu ma „Eko-zabawkę”. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami kontynuowali uroczystość w klasach.
Wszystkim życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.