Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 – 3 września 2018 r.

W dniu 3 września w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/2019. Piękna, słoneczna pogoda spowodowała, że pożegnanie z wakacjami i letnim odpoczynkiem było szczególnie trudne. Na pewno jednak wielu uczniów wróciło do szkoły z radością, bo szkoła to nie tylko obowiązki, to również koledzy, nowe wyzwania i przygody, wycieczki i radość ze zdobywania wiedzy. Inaugurację uświetnili goście z osobach pani Anna Żemajduk -Sidor z ramienia pani burmistrz Ewy Kulikowskiej, młodszy aspirant Jarosław Szoka, ksiądz Jarosław Grygiewicz  oraz liczne grono rodziców. Zebranych przywitała pani dyrektor Anna Andrzejewska, która nakreśliła program pracy na najbliższy rok i życzyła wytrwałości w pracy oraz wielu sukcesów. Poinformowała też o najważniejszych zmianach oświatowych oraz planach dotyczących obchodów 50-lecia szkoły. Odczytano też list z życzeniami od pani burmistrz. Następnie odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami w klasach.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty życzymy spokojnej i satysfakcjonującej pracy, uczniom zaś  wiele radości oraz zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień.