Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Dnia 1 września uczniowie ZSO w Sokółce, nauczyciele oraz rodzice spotkali się na inauguracji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Spotkanie rozpoczęło wprowadzenie pocztu sztandarowego oraz odśpiewanie hymnu. Następnie zgromadzonych powitał pan dyrektor Adam Kowalczuk, przedstawiając ogólny plan pracy oraz życząc wszystkim wielu sukcesów na niwie nauki oraz w działaniach pozaszkolnych. Szczególnie ciepłe słowa otrzymali nowo przyjęcie uczniowie z klas pierwszych szkoły podstawowej i gimnazjum, którzy rozpoczynają nowy etap w naukowej karierze. Dzień 1 września jest też rocznicą rozpoczęcia II wojny światowej – pamięć bohaterów tego dramatycznego wydarzenia uczczono minutą ciszy. Po części oficjalnej uczniowie udali się na spotkania w wychowawcami klas.