Sukces w wojewódzkim konkursie plastycznym

Sukces w wojewódzkim konkursie plastycznym – 4 czerwca 2018 r.

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie plastycznym organizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie. Jest to jedna z najbardziej znanych imprez rolniczych w regionie. W trakcie uroczystości rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Rolnik-zawód z przyszłością”.
Miło nam zakomunikować, że uczennica kl. IV a Maja Szydłowska zajęła I miejsce w kategorii kl. IV-VII. Otrzymała dyplom i atrakcyjne nagrody. Serdecznie gratulujemy !
Pozostali uczestnicy otrzymali podziękowania. Są to: Natalia Białobłocka kl. IV a, Zofia Ciechacka kl. IV b, Szymon Tołłoczko kl. I a, Karolina Januszkiewicz kl. I a, Kinga Chomutnik kl. I a.
Na ręce Pani Dyrektor Anny Andrzejewskiej wpłynęło podziękowanie za udział szkoły w konkursie, a Pani Jolanta Paruk otrzymała podziękowanie za przygotowanie uczniów do konkursu.