Sukces w konkursie powiatowym „Las naszym bogactwem”

Sukces w konkursie „Las naszym bogactwem” – 28 maja 2015 r.

28.05.2015 r. nasze uczennice z klasy I gimnazjum Julia Borowska i Julia Wewiór wzięły udział w Powiatowym Konkursie „Las naszym bogactwem” organizowanym w Zespole Szkół w Sokółce. W konkursie uczestniczyło 17 dwuosobowych zespołów z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs składał się z trzech części: testu, zespołowego rozpoznawania organizmów i rezerwatów przyrody z Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej oraz prezentacji wcześniej wykonanego plakatu. Nasze uczennice uzyskały piękny wynik zajmując II miejsce po zespole z LO w Sokółce. Otrzymały gratulacje, dyplomy i nagrody.
Organizatorzy poczęstowali nas słodkościami oraz wypełnili czas oczekiwania na wyniki wierszami, zdjęciami i filmem o lasach oraz pokazem musztry w wykonaniu uczennic i uczniów klasy mundurowej goszczącej nas szkoły. Zapewnione nam atrakcje i II miejsce w powiecie są powodem do radości.
Dziewczęta, jesteśmy z Was dumni. Gratulujemy!