Samorząd 2018/2019

zastępca: Agnieszka Ancypo
sekretarz: Julia Sadowska

Opiekun SU SP nr 3: mgr Katarzyna Chociej, Sławomir Rochalski

Pomagamy Asi Szyłak 30 listopada 2018 r.
W dnia 30.11.2018r. Szkoła Podstawowa nr 3 na Osiedlu Zielonym zorganizowała zbiórkę makulatury. Naszym partnerem w tej akcji była Szkoła Podstawowa w Kamionce Starej. Zebraliśmy 3045 kg makulatury, za które uzyskaliśmy 615 złotych. Wszystkie pieniądze ze zbiórki przeznaczyliśmy na pomoc w sfinansowaniu protezy nogi dla Asi Szyłak.

Dzień nauczyciela – 12 października 2018 r.

Samorząd Uczniowski przygotował miłą niespodziankę w postaci poczęstunku domowymi pączkami.

Jubileusz 50 – lecia szkoły – 20 września 2018 r.

Przedstawiciele samorządu wręczyli gościom pamiątkowe upominki.

Samorząd 2017/2018

przewodnicząca: Gabriela Poczobutt Odlanicka kl III a gimnazjum
zastępca: Agnieszka Chłus kl VII a
sekretarz: Kinga Matuk kl III a gimnazjum, Iga Kuklicz kl V a

Opiekun SU SP nr 3: mgr Katarzyna Chociej, Sławomir Rochalski

Walentynkowa V edycja Konkursu „What song is it” – 14 lutego 2018 r.

Walentynki czyli coroczne święto zakochanych były uroczyście obchodzone w Szkole Podstawowej nr 3. Oprócz tradycyjnej „Poczty walentynkowej”, zorganizowanej przez Samorząd Szkolny, która dostarczyła uczniom wielu wrażeń, nie mniejszej dawki emocji dostarczyła V edycja Konkursu „What song is it”, zorganizowana i przygotowana jak co roku przez nauczycieli anglistów z naszej szkoły. Konkurs wzorowany na popularnym programie muzycznym „Jaka to melodia” prowadzonym przez Roberta Janowskiego. W konkursie wzięli udział uczniowie klas VI i VII szkoły podstawowej, oraz klasy II i III gimnazjum. Konkurs polegał na odgadnięciu tytułu i wykonawcy utworu po usłyszeniu kilku początkowych taktów utworu. Organizatorzy przygotowali około 100 piosenek, których tematem przewodnim była miłość. Trzeba przyznać, że uczestnicy konkursu wykazali się profesjonalną niemal wiedzą, w większości bezbłędnie odgadując usłyszane utwory i wykonawców. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła klasa III a gimn. w składzie: Karolina Borowska, Kinga Matuk, Emilia Puciłowska. II miejsce przyznano klasie IIa gimnazjum: Agnieszka Ancypo, Zuzanna Woronowicz, Szymon Dowgiert. Natomiast zaszczytne III miejsce zajęli reprezentanci klasy VII SP: Julia Sadowska, Oliwia Fiłoń i Maciek Trzasko Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok.

Maratonu Pisania Listów – 8 grudnia 2017 r.

8 grudnia klas 2a gimnazjum wraz z wychowawcą Katarzyną Chociej wzięła udział w trzeciej edycji Maratonu Pisania Listów organizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Sokółce. Jest to międzynarodowa akcja organizowana przez Amnesty International, polega na pisaniu listów w obronie niesłusznie uwięzionych osób w różnych krajach.

ARCHIWUM:

Samorząd ZSO w Sokółce