Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 – 1 września 2021 r.

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Z uwagi na to, że nadal trwa pandemia i obowiązują obostrzenia sanitarne, uroczystość przebiegała z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Nie było części oficjalnej, wspólnego spotkania na placu apelowym, serdecznych powitań po wakacyjne rozłące. Dzieci i młodzież o określonej godzinie spotkała się ze swoimi wychowawcami bezpośrednio w klasach. Pani dyrektor osobiście powitała uczniów klas pierwszych i ich rodziców, gdyż jako nowi w naszej społeczności zasługują na szczególne względy. Na szczęście wszystkim dopisywał humor, a i pogoda, chociaż w końcówce wakacji tak kapryśna, dziś była nieco bardziej łaskawa niż przez ostatnie dni. W tym roku szkolnym nastąpiły zmiany w kadrze nauczycielskiej. Na emeryturę odeszła nauczycielka chemii pani Anna Tokarzewska, a na stanowisku nauczyciela katechety powitaliśmy ks. Marcina Sztroma, muzyki w tym roku będzie uczył pan Maciej Kamil Mucha. Miłym akcentem był list od pani burmistrz Sokółki Ewy Kulikowskiej, który zamieszczamy poniżej.
Nauczycielom, rodzicom, dzieciom i wszystkim pracownikom szkoły życzymy wielu sukcesów zawodowych i osobistych, radości z pracy i zdobywania wiedzy, wytrwałości we wszystkich działaniach oraz dużo zdrowia.