Ogłoszenie o świątecznym konkursie plastycznym „Wkrótce Święta”

Ogłoszenie o świątecznym konkursie plastycznym „Wkrótce Święta”

Nauczyciele świetlicy szkolnej i edukacji wczesnoszkolnej serdecznie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym o tematyce Świąt Bożego Narodzenia pod hasłem „Wkrótce Święta”.

W naszej szkole konkurs ten wpisał się na stałe do kalendarza imprez i uroczystości szkolnych. W związku z pandemią nie jest możliwe przeprowadzenie konkursu w dotychczasowej formie. Chcemy jednak podtrzymać tradycje i zachęcamy do wykonania prac. Liczymy na Waszą pomysłowość i twórcze podejście do tematu. Technika może być dowolna: praca przestrzenna, zdjęcie dekoracji świątecznej, rysunek, wydzieranka, wycinanka, grafika komputerowa itp.

Podpisane prace do dn. 16.12.2020 r. należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: jolanta.paruk@sp3sokolka.edu.pl

Uczestnicy zostaną nagrodzeni dyplomem i pozytywną uwagą w dzienniku.