Nagroda Wojewody Podlaskiego za III Sztafetę Niepodległości

Nagroda Wojewody Podlaskiego za III Sztafetę Niepodległości – 2 października 2017 r.
W dniu 02.10.2017 r.  uczniowie naszej szkoły z Panią dyrektor Anną Andrzejewska oraz Panią Burmistrz Ewą Kulikowską uczestniczyli w uroczystości wręczania nagród organizacjom pozarządowym za działalność w roku 2016. Szkoła Podstawowa nr 3 uczestniczy cyklicznie w przedsięwzięciu za które wraz ze Stowarzyszeniem Historycznym im. Bohaterów Ziemi Sokólskiej otrzymała nagrodę. Jest to Sztafeta Niepodległości. Uczniowie naszej szkoły jako jedyni reprezentują Sokółkę w sztafecie. Wojewoda Podlaski przyznał nagrodę za III Sztafetę Niepodległości w dziedzinie ” Edukacja i sport”. Byliśmy dumni reprezentując po raz kolejny nasze miasto.