Na filmie „Jak wytresować smoka”

Na filmie „Jak wytresować smoka” – 18 marca 2019 r.

W dniu dzisiejszym dzieci z klas I-III były w kinie na filmie „Jak wytresować smoka 3”. Seans był bezpłatny i odbywał się w ramach realizacji projektu „Nowa jakość edukacji…”. Przygody sympatycznych smoków i walecznych Wikingów o wrażliwych sercach bardzo przypadły do gustu młodych widzów. Filmowa historia miała wszystko to, co decyduje o jej atrakcyjności –dynamiczną akcję, ciekawe dialogi, dużo zabawnych scen, mądre przesłanie, szczęśliwe zakończenie. Po seansie odbyły się warsztaty filmowe. Dzieci miały możliwość podzielenie się swoimi wrażeniami, dowiedziały się też wielu ciekawostek związanych z tworzeniem obrazów filmowych i pracy kina. Wspólnie z paniami uzupełniły test sprawdzający wiedzę i kinie i filmie.