Moja przyroda – obserwuję, fotografuję

Moja przyroda – obserwuję, fotografuję

Nauczyciele świetlicy szkolnej serdecznie zapraszają uczniów klas I-IV do włączenia się w obchody Dnia Ziemi.
Dzień Ziemi, najważniejsze, najbardziej znane ze świąt ekologicznych obchodzone 22 kwietnia na całym świecie. W naszej szkole uczniowie pamiętają o otaczającej przyrodzie. Co roku mówimy o zakazach, nakazach odnoszących się do ochrony środowiska. W tym roku zapraszamy Was do celebrowania Dnia Ziemi w zupełnie inny sposób. Zachęcamy do wyjścia z domu. Wybierzcie się na wycieczkę do parku, lasu lub na łąkę (w towarzystwie rodziców, opiekunów). Obserwujcie, podglądajcie, dokumentujcie. Poświęcony czas na kontakt z przyrodą na pewno przekona Was, że jest ciekawa, piękna i fascynująca. Utrwalcie swoje refleksje i spostrzeżenia, wykonujcie zdjęcia. Następnie zdjęcia przyślijcie na adres mailowy jolanta.paruk@sp3sokolka.edu.pl
Fotografie zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły, a ich autorzy otrzymają pozytywne oceny z zachowania.
Zachęcamy do udziału w przedsięwzięciu.