„Moja przyroda – obserwuję, fotografuję”

Nauczyciele świetlicy szkolnej serdecznie zapraszają uczniów klas I-V do udziału w III etapie przedsięwzięcia „Moja przyroda – obserwuję, fotografuję”.
Zachęcamy do jesiennych obserwacji przyrodniczych. Zapewne będziecie na spacerach lub wycieczkach w parku, w lesie, nad wodą. Obserwujcie i dokumentujcie najciekawsze obrazki. Przekonacie się po raz kolejny, że otaczająca nas przyroda, szczególnie jesienią, jest piękna i godna uwagi.

Wykonane zdjęcia wyślijcie do 15 listopada 2021 roku na adres mailowy jolanta.paruksp3sokolka@gmail.com.

Fotografie zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły, a ich autorzy otrzymają pozytywne oceny z zachowania. Zachęcamy do rozwijania przyrodniczych pasji i udziału w przedsięwzięciu.