Mikołajkowe Zawody Sportowe

Mikołajkowe Zawody Sportowe – 6 grudnia 2016 r.

6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Sokółce odbyły się VIII Mikołajowe Międzyszkolne Zawody Sportowe. W zawodach wzięli udział uczniowie z ośmiu szkół gminy Sokółka. Zawodnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach, z podziałem na poszczególne grupy wiekowe. Miło nam zakomunikować, że uczniowie klasy trzeciej zdobyli I miejsce, zaś z klasy drugiej II miejsce, niewiele ustępując zwycięskiej drużynie.  Uczestnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz słodkie upominki od organizatora i Burmistrza Sokółki, Ewy Kulikowskiej. Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy.
Uczniów do zawodów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego p. Andrzej Ignatowicz i p. Radosław Kacunel wspomagani przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej.