Mikołajkowa Olimpijka Sportowa

Mikołajkowa Olimpijka Sportowa – 6 grudnia 2017 r.

6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Sokółce odbyły się IX Mikołajowe Międzyszkolne Zawody Sportowe. W zawodach wzięli udział najmłodsi uczniowie sześciu szkół podstawowych gminy Sokółka. Zawodnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach, z podziałem na poszczególne grupy wiekowe. Miło nam zakomunikować, że uczniowie klasy drugiej zdobyli I miejsce, zaś z klasy trzeciej II miejsce. Na pochwałę za zaangażowanie zasługują również uczniowie klasy pierwszej, którzy ostatecznie uplasowali się na IV miejscu. Uczestnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz słodkie upominki od organizatora i Burmistrza Sokółki, Ewy Kulikowskiej, które wręczył Burmistrz Adam Kowalczuk. Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy.
Uczniów do zawodów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego p. Andrzej Ignatowicz i p. Radosław Kacunel wspomagani przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej.